4 232 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 986 479 F33, BREMBO 09.E235.11, A.B.S. 18847, AP 20242 V, INFINITI 402063JA0A, INFINITI 402063JA0C, INFINITI 402064GA0A, BLUE PRINT ADBP430149, FREMAX BD-4222, DELPHI BG9354C, LYNXauto BN-2039, KAVO PARTS BR-6852-C, BRECO BV 9511, Dr!ve+ DP1010.11.1822, MILES K001815, MILES K201815, NISSHINBO ND2051K, ROTINGER RT 21552, ROTINGER RT 21552-GL, ROTINGER RT 21552-GL T3, ROTINGER RT 21552-GL T5, ROTINGER RT 21552-GL T6, ROTINGER RT 21552-GL T9| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 F33 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 49.2 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Марка | Nissan |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |