5 151 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 986 479 F42, BREMBO 08.C742.27, KAMOKA 103029, AP 15168 Y, MEYLE 16-15 523 4123, FEBI BILSTEIN 185812, A.B.S. 18604C, METELLI 23-1502, SWAG 33 11 0091, RENAULT 43 20 218 78R, RENAULT 43 20 249 62R, RENAULT 43 20 291 76R, ZIMMERMANN 470.5409.00, JURID 563557JC-1, TOPRAN 631 169, CIFAM 800-1502, HELLA 8DD 355 133-241, HELLA PAGID 8DD 355 133-241, TEXTAR 92316503, BLUE PRINT ADBP430173, COMLINE ADC3035, COMLINE AND8570, BORG & BECK BBD6231S, QUINTON HAZELL BDC6168, DELPHI BG9488RSC, BRECO BY 6160, BREMSI CD8857S, FERODO DDF2857C-1, TRUSTING DF1482A, SNR KF155.132U, MOTAQUIP LVBD1919, MINTEX MDC2965C, ROTINGER RT 3284BS, ROTINGER RT 3284BS-GL, ROTINGER RT 3284BS-GL T3, ROTINGER RT 3284BS-GL T5, ROTINGER RT 3284BS-GL T6, ROTINGER RT 3284BS-GL T9| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 F42 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 91.5 мм |
| Діаметр маточини | 30 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Товщина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Марка | Renault |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |