


2 748 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
A.B.S. 17531, MAXGEAR 19-1053, MAXGEAR 19-1053MAX, MAXGEAR 19-1053SPORT, SWAG 20 92 4342, NK 201553, METELLI 23-0809C, FEBI BILSTEIN 24342, NK 311553, BMW 34 11 6 764 021, BMW 34 11 6 864 059, TOPRAN 500 944, PROFIT 5010-1241, CHAMPION 562320CH, JURID 562320J, JURID 562320JC, EUROBRAKE 5815201553, EUROBRAKE 5815311553, BMW 6 764 021, BMW 6 864 059, ASHIKA 60-00-0123, ASHIKA 60-00-0123C, JAPKO 600123, JAPKO 600123C, DACO Germany 600304, STELLOX 6020-1553VK-SX, STELLOX 6020-1553V-SX, GIRLING 6043591, GIRLING 6043595, METZGER 6110260, ASAM AUTOMOTIVE 74927, CIFAM 800-809C, TRISCAN 8120 11156C, MAXTECH 873051, HELLA 8DD 355 109-901, HELLA PAGID 8DD 355 109-901, TEXTAR 92122505, BRAXIS AD0353, BLUE PRINT ADB114362, DENCKERMANN B130321, BORG & BECK BBD4407, FREMAX BD-6402, QUINTON HAZELL BDC5457, OPEN PARTS BDR2197.20, DELPHI BG3870, JURATEK BMW129, LYNXauto BN-1003, OPTIMAL BS-7566, OPTIMAL BS-7566C, BREMSI CD7241V, DYNAMATRIX DBD1241C, FERODO DDF1241, FERODO DDF1241C, TRUSTING DF073, TRW DF4359, JAPANPARTS DI-0123, JAPANPARTS DI-0123C, Dr!ve+ DP1010.11.0397, FI.BA FBD223, FOMAR Friction FO 4024, MINTEX MDC1658C, ASHUKI by Palidium P330-157, DON PCD10432, QUARO QD5985, QUARO QD5985HC, RAICAM RD00076, ROTINGER RT 20212, ROTINGER RT 20212-GL, ROTINGER RT 20212-GL T3, ROTINGER RT 20212-GL T5, ROTINGER RT 20212-GL T6, ROTINGER RT 20212-GL T9, FENOX TB219035, TOMEX Brakes TX 73-95, VAICO V20-80052| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 S29 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 77.1 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |