


3 610 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 986 479 E49, BREMBO 09.D058.11, ZIMMERMANN 100.3377.20, ZIMMERMANN 100.3377.52, ASAM AUTOMOTIVE 102659, KAMOKA 103630, FEBI BILSTEIN 107505, CAR 142.1915, MEYLE 183 521 1129/PD, A.B.S. 18551, METELLI 23-1814C, AP 25713 V, MAPCO 25861C, SWAG 30 10 7505, NK 3147181, MAGNETI MARELLI 361302040847, JURID 563174JC-1, EUROBRAKE 58153147181, ASHIKA 60-00-0942, ASHIKA 60-00-0942C, JAPKO 600942, JAPKO 600942C, METZGER 6110950, KAWE 62131 10, REMSA 62131.10, ROADHOUSE 62131.10, TOPRAN 631 152, CIFAM 800-1814C, VAG 80A 615 301 E, RIDEX 82B1857, HELLA 8DD 355 125-181, HELLA PAGID 8DD 355 125-181, VAG 8W0 615 301 AA, VAG 8W0 615 301 H, TEXTAR 92282705, LPR A1061VR, SAMKO A1061VR, COMLINE ADC2864V, BLUE PRINT ADV1843106, BRAXIS AE1095, BORG & BECK BBD6163S, FREMAX BD-3625, QUINTON HAZELL BDC6211, DELPHI BG9218C, LYNXauto BN-2063, OPTIMAL BS-9632HC, BRECO BV 9323, BREMSI CD8596V, WOKING D62131.10, FERODO DDF2596C-1, TRUSTING DF1814, TRW DF6950S, JAPANPARTS DI-0942, JAPANPARTS DI-0942C, CAR HPD 1915, MOTAQUIP LVBD1827, MINTEX MDC2745, MJ Allen Automotive NBD2024, DON PCD20451, QUARO QD5546, QUARO QD5546HC, ROTINGER RT 22225, ROTINGER RT 22225-GL, ROTINGER RT 22225-GL T3, ROTINGER RT 22225-GL T5, ROTINGER RT 22225-GL T6, ROTINGER RT 22225-GL T9, Stark SKBD-0023999, VAICO V10-40041, JURATEK VAG334| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 E49 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 57.2 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |