

3 071 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 986 479 D47, BOSCH 0 986 479 D87, BREMBO 08.N258.41, KAMOKA 103028, FEBI BILSTEIN 107730, CAR 142.2095, AP 15152 V, A.B.S. 18484, MAXGEAR 19-4700, FORD 2019881, ABAKUS 231-04-157, FORD 2312261, MASTER-SPORT GERMANY 24011101871-PCS-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24011101871-PCS-MSP, MASTER-SPORT GERMANY 24011101871-SET-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24011101871-SET-MSP, ZIMMERMANN 250.1385.20, TOPRAN 305 101, NK 3125109, SWAG 33 10 2447, MAGNETI MARELLI 361302040667, FORD 5310798, JURID 563318JC, EUROBRAKE 58153125109, METZGER 6110818, MEYLE 715 523 0031/PD, TRISCAN 8120 16178C, RIDEX 82B1736, HELLA 8DD 355 126-551, HELLA PAGID 8DD 355 126-551, FTE 9082246, TEXTAR 92291903, COMLINE ADC1290, BLUE PRINT ADF124375, COMLINE AND6960, DENCKERMANN B130808, BORG & BECK BBD5458, QUINTON HAZELL BDC6196, DELPHI BG4782C, FTE BS7816B, BRECO BV 6144, FERODO DDF2821C, FORD E1GC-2A315-CC, MOTAQUIP LVBD1781, MINTEX MDC2799C, DON PCD22892, QUARO QD0347, ROTINGER RT 12107, ROTINGER RT 12107-GL, ROTINGER RT 12107-GL T3, ROTINGER RT 12107-GL T5, ROTINGER RT 12107-GL T6, ROTINGER RT 12107-GL T9, Stark SKBD-0023880| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 D47 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 51 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Товщина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 107.95 мм |
| Марка | Ford |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |