


973 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BREMBO 08.B439.11, AP 15081 V, A.B.S. 17465, METELLI 23-1648C, KLAXCAR FRANCE 25318z, HONDA 42510-SDA-A00, CHAMPION 562542CH, JURID 562542JC, APlus 61579AP, KAWE 61648 00, CIFAM 800-1648C, RIDEX 82B1140, MAXTECH 851123, HELLA 8DD 355 117-091, HELLA PAGID 8DD 355 117-091, TEXTAR 92227603, ACKOJA A26-40010, BLUE PRINT ADH24354, OPEN PARTS BDR2185.10, DELPHI BG3964, LYNXauto BN-1499, KAVO PARTS BR-2294-C, BRECO BV 6073, BREMSI CD7390S, FERODO DDF1390, FERODO DDF1390C, TRUSTING DF1469, NISSHINBO ND8026K, Stark SKBD-0023290, FENOX TB218134, VAICO V26-40010| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 T81 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 48.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Товщина | 9.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |