


1 291 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
RENAULT 77 00 561 367, RENAULT 77 01 204 281, OPEL 9111283| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 113 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 53.4 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 95 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |