


1 047 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 986 479 898, BOSCH 0 986 479 R81, DAEWOO 96284392, DAEWOO 96320531, DAEWOO 96455424| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 712 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 35.3 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Товщина | 12.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 102 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |