



2 667 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 986 424 335, MERCEDES-BENZ 000 420 79 00, MERCEDES-BENZ 000 420 84 03, MEYLE 025 225 8618/PD, LPR 05P2122, AKRON-MALÒ 1051195, fri.tech. 1134.0, TRUSTING 1134.0, FEBI BILSTEIN 116428, E.T.F. 12-1726, ATE 13.0460-4892.2, ATE 13.0470-4892.2, ICER 182282, ROADHOUSE 21705.00, METELLI 22-1134-0, WVA 22500, WVA 22586, ZIMMERMANN 22586.180.1, TEXTAR 2258601, WVA 22587, SWAG 33 10 7633, A.B.S. 35155, MERCEDES-BENZ 4207900, JURID 573868J, SAMKO 5SP2122, ATE 604892, MAPCO 6093, MAPCO 6093HPS, VALEO 610448, GIRLING 6121508, TOPRAN 624 522, TRISCAN 8110 23096, CIFAM 822-1134-0, HELLA 8DB 355 031-701, HELLA PAGID 8DB 355 031-701, FTE 9011104, BRAXIS AA0726, DANAHER ADP2000, DANAHER ADP2000-01, BLUE PRINT ADU174241, GALFER B1.G120-1397.2, DENCKERMANN B111512, BORG & BECK BBP2587, FTE BL2864A1, OPTIMAL BP-12864, QUINTON HAZELL BP2017, BREMSI BP3762, ZEKKERT BS-1840, FMSI D1871-9100, FERODO FDB5149, KAISHIN FK20186, TRW GDB2150, KAMOKA JQ101482, KAVO PARTS KBP-10029, DELPHI LP3276, MINTEX MDB3892, NATIONAL NP2996, BREMBO P 50 139, CAR PNT2212, PROTECHNIC PRP1947, QUARO QP8694, QUARO QP8694C, R BRAKE RB2282, ROTINGER RT 2PD32760, TOMEX Brakes TX 18-75| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 335 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 96.3 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Товщина | 18.8 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |