



2 398 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 986 494 561, AKRON-MALÒ 1050882, E.T.F. 12-1520, ATE 13.0460-3865.2, REMSA 1478.10, FEBI BILSTEIN 16885, ICER 182063, MAXGEAR 19-3013, SWAG 20 91 6885, ROAD HOUSE 21478.10, NK 221557, ABAKUS 231-01-226, KLAXCAR FRANCE 24636z, WVA 25014, ZIMMERMANN 25014.183.1, TEXTAR 2501401, WVA 25015, AKRON-MALÒ 28480882, DACO Germany 320333, BMW 34 11 6 850 567, BMW 34 11 6 858 910, MAGNETI MARELLI 363916060912, A.B.S. 37922, RIDEX 402B0584, ASHIKA 50-00-0105, JAPKO 500105, TOPRAN 502 480, EUROBRAKE 5502221557, CHAMPION 573437CH, JURID 573437J, VALEO 601318, GIRLING 6119352, SASIC 6216182, ASAM 74530, ASAM AUTOMOTIVE 74530, CIFAM 822-959-0, HELLA 8DB 355 020-201, HELLA PAGID 8DB 355 020-201, FTE 9010939, fri.tech. 975.0, TRUSTING 975.0, COMLINE ADB02148, BLUE PRINT ADB114224, LYNXauto BD-1441, FTE BL2713A1, OPEN PARTS BPA1478.10, ZEKKERT BS-2146, ABE C1B031ABE-P, COMLINE CBP02148, Dr!ve+ DP1010.10.1069, FREMAX FBP-1882, FERODO FDB4844, KAISHIN FK20259, TRW GDB1935, KAMOKA JQ101293, DELPHI LP2284, MOTAQUIP LVXL1728, MINTEX MDB3254, NATIONAL NP2679, BREMBO P 06 078, BREMBO P 06 078X, ASHUKI by Palidium P1-1353, JAPANPARTS PA-0105AF, Brake ENGINEERING PA1900, DON PCP1216, PF 4046, QUARO QP7502, QUARO QP7502C, RAICAM RA.1013.0, ROTINGER RT 2PD22840, Stark SKBP-0011148, VAICO V20-2470, SKF VKBP 80082| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 561 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота внутрішньої накладки | 57.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.7 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 157 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |