



1 714 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
MEYLE 025 239 1517, MEYLE 025 239 1517/PD, TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.34.120, AKRON-MALÒ 1050218, AKRON-MALÒ 1050881, SWAG 11 91 6786, STELLOX 1142 000-SX, METZGER 1170055, METZGER 1170826, OPTIMAL 12232, ATE 13.0460-2710.2, ATE 13.0470-2710.2, MASTER-SPORT GERMANY 13046027102N-SET-MS, MASTER-SPORT GERMANY 13046027102N-SET-MSP, ICER 181662-202, MAXGEAR 19-0564, Omnicraft 2134948, METELLI 22-0664-0, ABAKUS 231-01-120, ZIMMERMANN 23915.175.1, ZIMMERMANN 23915.975.1, TEXTAR 2391503, KLAXCAR FRANCE 24185z, VALEO 302049, VALEO 302654, DACO Germany 320330, MINI 34 10 6 88 42 63, MINI 34 11 6 772 892, MINI 34 11 6 79 40 56, MINI 34 11 6 860 016, A.B.S. 37434, RIDEX 402B0138, ASHIKA 50-00-0108, JAPKO 500108, TOPRAN 501 142, JURID 573137D, CHAMPION 573733CH, JURID 573733J, VALEO 598699, VALEO 610329, GIRLING 6118701, fri.tech. 680.0, TRUSTING 680.0, MAPCO 6803/1, IAP QUALITY PARTS 704-51000P, CIFAM 822-664-0, HELLA 8DB 355 011-261, HELLA PAGID 8DB 355 011-261, FTE 9010530, COMLINE ADB02160, BLUE PRINT ADBP420063, DENCKERMANN B111122, BARUM BA2307, BORG & BECK BBP2051, LYNXauto BD-1429, OPTIMAL BP-12232, OPTIMAL BP-12233, BREMSI BP3195, OPEN PARTS BPA1131.10, AISIN BPBM-1006, BSG BSG 15-200-024, BSG BSG 15-200-025, COMLINE CBP02160, Dr!ve+ DP1010.10.0396, FREMAX FBP-1385, FI.BA FBP4029, FERODO FDB1974, KAISHIN FK20022, TRW GDB1870, HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600823, JURATEK JCP1747, JURATEK JCP1974, KAMOKA JQ1013948, KAVO PARTS KBP-10004, KEY PARTS KBP2051, MOTAQUIP LVXL1801, MINTEX MDB2682, Omnicraft NAMJ2K021CMAA, NATIONAL NP2747, BREMBO P 06 034, BREMBO P 06 034X, JAPANPARTS PA-0108AF, Brake ENGINEERING PA1909, AUTOMOTOR France PBP0166, DON PCP1028, FRIGAIR PD02.505, QUARO QP0640, QUARO QP0640C, R BRAKE RB1662-202, ROTINGER RT 2PD19230, ROTINGER RT 2PD37181, Stark SKBP-0010138, VAICO V20-4278, SKF VKBP 80093, WAGNER WBP23915B| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 120 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота внутрішньої накладки | 65 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.3 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 131.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |