



2 116 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
LPR 05P2165, METZGER 1170941, E.T.F. 12-1775, fri.tech. 1241.0, TRUSTING 1241.0, ATE 13.0460-5536.2, ATE 13.0470-5536.2, ICER 182306, KAWE 1910 02, REMSA 1910.02, ROADHOUSE 21910.02, METELLI 22-1241-0, ZIMMERMANN 22855.200.2, TEXTAR 2285501, ABAKUS 231-01-314, A.B.S. 35201, ASHIKA 50-0H-H28, JAPKO 50H28, JURID 574024J, HYUNDAI 58101-I3A00, HYUNDAI 58101-S0A00, HYUNDAI 58101-S0A10, SAMKO 5SP2165, TRISCAN 8110 43058, CIFAM 822-1241-0, HELLA 8DB 355 037-701, HELLA PAGID 8DB 355 037-701, FTE 9011127, COMLINE ADB32440, BLUE PRINT ADG042189, DANAHER ADP1402, DENCKERMANN B111455, BORG & BECK BBP2675, FTE BL2887A1, QUINTON HAZELL BP2001, BREMSI BP3830, COMLINE CBP32440, MK Kashiyama D11448MH, FERODO FDB5099, HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600349, JURATEK JCP8273, KAMOKA JQ101052, MOTAQUIP LVXL1993, MINTEX MDB4081, NATIONAL NP3013, NISSHINBO NP6152, BREMBO P 30 102, WOKING P18103.02, JAPANPARTS PA-H28AF, DON PCP1754, PROTECHNIC PRP1967, QUARO QP0319, R BRAKE RB2306, ROTINGER RT 2PD34000, Hi-Q SP1913, TOMEX Brakes TX 19-60| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 954 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 60.9 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.5 мм |
| Ширина | 140.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |