1 116 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
KAWE 0176 00, KAWE 0176 10, KAWE 0176 20, REMSA 0176.00, REMSA 0176.10, REMSA 0176.20, MEYLE 025 212 3316, LPR 05P318, fri.tech. 077.0, TRUSTING 077.0, METZGER 1170094, ATE 13.0460-3914.2, WEEN 151-1524, FEBI BILSTEIN 16211, ICER 180837, STELLOX 187 020B-SX, STELLOX 187 020-SX, MAXGEAR 19-1367, TEXTAR 2123302, ROADHOUSE 2176.00, ROADHOUSE 2176.10, ROADHOUSE 2176.20, METELLI 22-0075-0, NK 224808, VOLVO 271179, VOLVO 2711794, VOLVO 271182, VOLVO 2711828, VOLVO 271706, VOLVO 272827, DACO Germany 324808, A.B.S. 36177, RIDEX 402B0665, ASHIKA 50-00-0329, JAPKO 500329, SWAG 55 91 6211, EUROBRAKE 5502224808, JURID 571370D, JURID 571370J, VALEO 598257, SAMKO 5SP318, GIRLING 6109703, MAPCO 6367, TRISCAN 8110 27935, CIFAM 822-075-0, HELLA 8DB 355 019-031, HELLA PAGID 8DB 355 019-031, FTE 9010084, OPTIMAL 9610, COMLINE ADB4155, DENCKERMANN B110807, FTE BL1271A1, OPTIMAL BP-09610, BREMSI BP2386, QUINTON HAZELL BP593, ZEKKERT BS-3004, ABE C1V003ABE, COMLINE CBP4155, DYNAMATRIX DBP628, FERODO FDB628, FOMAR Friction FO 473981, TRW GDB970, DELPHI LP643, MOTAQUIP LVXL537, MINTEX MDB1415, BREMBO P 86 006, WOKING P0763.00, WOKING P0763.10, WOKING P0763.20, JAPANPARTS PA-0329AF, Brake ENGINEERING PA557, DON PCP1503, CAR PNT813, PROTECHNIC PRP0159, R BRAKE RB0837, ROTINGER RT 2PD06430, Stark SKBP-0011218, TOMEX Brakes TX 11-67, WAGNER WBP21232A| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 460 961 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 62.1 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Товщина | 16.7 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |