Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
ICER 181594, ICER 181594-071, METELLI 22-0345-1, TEXTAR 2339502, AUDI 8Z0698151, DELPHI LP1736| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 632 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота внутрішньої накладки | 48.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 49.8 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Товщина | 14.3 мм |
| Ширина | 141.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |