Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FORD 1 134 159, FORD 1 301 592, AKRON-MALÒ 1050344, FEBI BILSTEIN 116070, METZGER 1170629, MASTER-SPORT GERMANY 13046039592N-SET-MS, MASTER-SPORT GERMANY 13046039592N-SET-MSP, JP GROUP 1563600410, FEBI BILSTEIN 16036, MAXGEAR 19-0589, TEXTAR 2146901, NK 222522, RENAULT 2K021BD, TOPRAN 300 637, DACO Germany 322519, DACO Germany 322522, A.B.S. 36785, RIDEX 402B0723, STELLOX 403 000B-SX, STELLOX 403 002-SX, FORD 5 028 764, SWAG 50 11 6070, SWAG 50 91 6036, EUROBRAKE 5502222522, GIRLING 6110804, GIRLING 6115734, MAPCO 6381, MAPCO 6381/1, TRISCAN 8110 16010, TRISCAN 8110 16970, HELLA 8DB 355 006-401, HELLA PAGID 8DB 355 006-401, FTE 9010112, FORD 92VB 2K021 BD, FORD 92VB-2K021-BB, FORD 93VX-2K021-BB, OPTIMAL 9770, COMLINE ADB0924, DENCKERMANN B110242, FTE BL1324A1, OPTIMAL BP-09770, OPEN PARTS BPA0392.00, OPEN PARTS BPA0392.02, COMLINE CBP0924, DON CVP063, Dr!ve+ DP1010.10.1169, FORD EBD207092VB, FI.BA FBP2019, FOMAR Friction FO 486481, TRW GDB1080, TRW GDB1573, DELPHI LP767, MOTAQUIP LVXL625, MINTEX MDB1559, MJ Allen Automotive NP3085, BREMBO P 24 033, BREMBO P 24 050, Brake ENGINEERING PA1194, DON PCP1697, ROTINGER RT 2PD07670, ROTINGER RT 2PD14180, Stark SKBP-0011277, TOMEX Brakes TX 11-92, VAICO V25-8105, SKF VKBP 81028| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 289 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 71.7 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Товщина | 18.8 мм |
| Ширина | 138.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |