Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 986 494 917, MEYLE 025 257 2218, LPR 05P1846, fri.tech. 1032.0, TRUSTING 1032.0, AKRON-MALÒ 1051151, FEBI BILSTEIN 116310, E.T.F. 12-1575, OPTIMAL 12625, ATE 13.0460-5518.2, WEEN 151-2623, KAWE 1537 02, REMSA 1537.02, ICER 182167, ROADHOUSE 21537.02, METELLI 22-1008-0, NK 225018, WVA 25722, TEXTAR 2572201, WVA 25723, WVA 25724, SWAG 33 10 6354, A.B.S. 37987, EUROBRAKE 5502225018, JURID 573958J, SAMKO 5SP1846, VALEO 601398, IAP QUALITY PARTS 704-20081, TRISCAN 8110 21015, CIFAM 822-1008-0, HELLA 8DB 355 023-241, HELLA PAGID 8DB 355 023-241, HELLA 8DB 355 039-781, HELLA PAGID 8DB 355 039-781, FTE 9010991, HOLDEN 95 231 012, CHEVROLET 9523 1012, SAAB 95231012, VAUXHALL 95231012, STELLOX 997 000-SX, COMLINE ADB36083, BLUE PRINT ADG042135, DANAHER ADP0501-01, BORG & BECK BBP2459, FTE BL2800A1, OPTIMAL BP-12625, BREMSI BP3599, AISIN BPDO-1007, ZEKKERT BS-1960, BSG BSG 16-200-007, COMLINE CBP36083, MK Kashiyama D11294MH, DANAHER DBP3192, Dr!ve+ DP1010.10.0252, FREMAX FBP-1971, FI.BA FBP4406, FERODO FDB4496, KAISHIN FK10188, FIT FP1702, TRW GDB3579, HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600918, JURATEK JCP8253, DELPHI LP3192, MOTAQUIP LVXL1872, MINTEX MDB3733, NATIONAL NP2957, NISSHINBO NP6076, BREMBO P 10 070, WOKING P14373.02, DON PCP1179, PF 4194, NiBK PN0632, CAR PNT6481, PROTECHNIC PRP1746, QUARO QP1242, RAICAM RA.1079.0, R BRAKE RB2167, ROTINGER RT 2PD31920, SCT - MANNOL SP 665 PR, Hi-Q SP1481, TOMEX Brakes TX 17-00, VAICO V51-0101| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 917 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 53.7 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Товщина | 17.2 мм |
| Ширина | 142.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |