Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
AKRON-MALÒ 1051374, fri.tech. 1181.0, TRUSTING 1181.0, E.T.F. 12-1767, OPEL 13517694, FEBI BILSTEIN 16983, ICER 182344, NK 223663, ZIMMERMANN 22953.170.2, TEXTAR 2295301, SWAG 33 10 7542, A.B.S. 35206, MAGNETI MARELLI 363916061238, ASHIKA 51-00-0407, JAPKO 510407, EUROBRAKE 5502223663, GIRLING 6121848, CIFAM 822-1181-0, HELLA 8DB 355 039-501, HELLA PAGID 8DB 355 039-501, FTE 9011166, BLUE PRINT ADW194215, FTE BL2923A1, BREMSI BP3841, OPEN PARTS BPA1821.02, TRW GDB2184, HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610911, MINTEX MDB4204, NATIONAL NP3082, BREMBO P 59 097, DON PCP1791, JAPANPARTS PP-0407AF, QUARO QP7333, R BRAKE RB2344, ROTINGER RT 1PD33720| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 872 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 48.6 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Товщина | 17.6 мм |
| Ширина | 106.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |