157 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10 79 0035 |
| Виробник | Swag |
| Кросс-номери | 1243523465;A1243523465;1243523465;A1243523465 |
| Довжина | 38 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 1988, 2006, 1998, 1987, 2004, 2005, 2008, 2000, 1990, 1984, 1994, 1985, 1986, 2007, 2001, 1992, 2009, 2002, 1993, 1991, 2003, 1983, 1989, 1997, 1996, 1982, 1995, 2010, 1999 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, E-Class, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |