289 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10 79 0043 |
| Виробник | Swag |
| Кросс-номери | 1153523265;1153523665;1233520565;123352056505;1263520165;A1153523265;A1153523665;A1233520565;A123352056505;A1263520165;1153523265;1153523665;1233520565;123352056505;1263520165;A1153523265;A1153523665;A1233520565;A123352056505;A1263520165 |
| Довжина | 65 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 54 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 1988, 1969, 1987, 1975, 1990, 1984, 1973, 1985, 1986, 1980, 1976, 1974, 1979, 1977, 1978, 1991, 1983, 1968, 1989, 1970, 1972, 1982, 1981, 1971 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |