405 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 55 60 0002 |
| Виробник | Swag |
| Кросс-номери | 1229399;1329655 |
| Довжина | 67.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 47 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1984, 1985, 1986, 1988, 1994, 1998, 1987, 1993, 1991, 1996, 1982, 1997, 1992, 1995, 1983, 1981, 1990, 1989 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 940, 740 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |