
315 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA2079 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 165467674R;8660003761 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 279 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2011, 2024, 2013, 2014, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2012, 2019, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Dokker, Duster, Sandero, Logan, Clio |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 124 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |