
270 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA6002 |
| Виробник | Purro |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 41.5 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2013, 2014, 2010, 2007, 1996, 1993, 2012, 1994, 2003, 2001, 2017, 1992, 2005, 2021, 2000, 2011, 1991, 2025, 2023, 1990, 2019, 1997, 2015, 1999, 2024, 2002, 2018, 2006, 1998, 2004, 2016, 1995, 2020, 2022, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dodge, Volkswagen, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager, Ram, Sebring |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 216 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |