
244 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0022 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 027133843;049133843;27133843;4213583;4213583;4342800;4861041;49133843;5006224;5009063;6001000383;9974793;9974793;A800X9601AA;A810X9601JA;PC360 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 1991, 1978, 2006, 2004, 1999, 1992, 1996, 1976, 1995, 1987, 1981, 1977, 1982, 1998, 1985, 1997, 1990, 1984, 1983, 1993, 1988, 2002, 1994, 2003, 2000, 1986, 1989, 1979, 2005, 1980 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Dodge, Chrysler, Audi, Plymouth |
| Сумісність з моделлю | Saratoga, Passat, 80, Scirocco, Caddy, Golf, Jetta, Voyager, Neon, Le Baron, LE |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |