
293 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA4059 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 2066235;GN159601AA;GN159601AA;J7B59601AA;J7BZ9601A |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 161 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2024, 2013, 2014, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Puma, Fiesta, Transit |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 217 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |