
594 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA7089 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 28110D4750;28113C1100;28113C1100;28113C1100AS;28113C1100AS;S28113C1100 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 39.5 мм |
| Довжина | 278.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2024, 2013, 2014, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2012, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Optima, Sonata |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 199 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |