
498 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA7088 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 28113D3300;28113D3300 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 275.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2024, 2014, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 198.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |