
2 149 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0045 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 0003563021;0003563021;0030945004;0709050;11033128;12154939;1500137;1901780;1902129;275588;3880947004;42488361;42488361;5000806317;5000806377;5000806377;5011338;5011882;694218;81083040038;81083040043;81083040044;81083040091;81084016213;8319095116;8322986;8690940020;99014190033;A8319095116;A0030945004;A3880947004;A830X9601BEA;A830X9601DHA;A8690940020;CH12278;LA1159;LA1166 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 476 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Зовнішній діаметр | 303 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 221 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |