276 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RH141032 |
| Виробник | Reinhoch |
| Кросс-номери | 1618067480;1618067580;3520W3;3520W3;3521S6;3521S6;51783056;51783056;51783057;51783057;51811978;518228120;55700751;55700751 |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 66 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 73.7 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2011, 2003, 2008, 2025, 2005, 2019, 2012, 2004, 2016, 2023, 2020, 2014, 2022, 2021, 2024, 2017, 2009, 2015, 2007, 2010, 2018, 2006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Fiat, Mazda, Alfa Romeo, Citroen |
| Сумісність з моделлю | MiTo, Linea, 3, Punto, Fiorino, Nemo, Grande Punto, #3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |