
581 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RH146007 |
| Виробник | Reinhoch |
| Кросс-номери | 04509719;04626447;04656012;04656012AB;04656012AC;04656012AD;04656012AE;04656012AF;4509719;4626447;4656012AB;4656012AC;4656012AD;4656012AE;4656012AF;K04656012;K04656012AB;K04656012AC;K04656012AD;K04656012AE |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 62 мм |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Діаметр зовнішній | 55 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 2002, 2001, 2005, 2009, 2004, 2003, 2008, 2007, 2010, 2006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Neon |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |