



2 315 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0122-0150.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1J0615301E;1J0615301E;1J0615301E;1J0615301M;1J0615301M;1J0615301M;1J0615301P |
| Висота | 36.7 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2003, 2014, 2001, 1999, 1997, 2010, 2013, 2002, 2012, 1996, 1998, 2005, 2006, 2009, 2000, 2007, 2008, 2011 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | A3, Octavia, Bora, New Beetle, Leon, Toledo, Golf |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |