2 716 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0122-0161.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 2D0615301A;2D0615301B;2D0615301C;2D0615301D;9014210312;9024210312;9024210412;9024210612;9024210712;9024210912;A9014210312;A9024210312;A9024210412;A9024210612;A9024210712;A9024210912;A9024210912 |
| Висота | 77.2 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2004, 2003, 2014, 2001, 1999, 2025, 1997, 2020, 2013, 2023, 2002, 2022, 2017, 2021, 2019, 1996, 1998, 2005, 2018, 2006, 2024, 2000, 1995, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |