3 488 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0128-0191.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 04779884AA;04779884AC;068242650AB;4779884AA;4779884AB;4779884AC;51731346;51760622;51767384;52155731;68242650AB |
| Висота | 39.7 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2014, 2025, 2020, 2010, 2023, 2013, 2012, 2022, 2017, 2021, 2019, 2005, 2018, 2006, 2009, 2024, 2007, 2008, 2011, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Spider, Brera, Cherokee, 159 |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |