



2 893 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0125-0145.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1K0615301K;1K0615301T;1K0615301T;1K0615301T;2631430;5C0615301A;5Q0615301H;5Q0615301H;5Q0615301H;JZW615301J;JZW615301J;JZW615301J;VWN3CA1125AA |
| Висота | 49.9 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2004, 2003, 2014, 2001, 1999, 2025, 2020, 2010, 2013, 2023, 2002, 2012, 2022, 2017, 2021, 2019, 1998, 2005, 2018, 2006, 2009, 2024, 2000, 2007, 2008, 2011, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Skoda, Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Caddy, A3, Yeti, Jetta, Octavia, Leon, Scirocco, Altea, Eos, Touran, Transit, Superb, Toledo, Golf |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |