



3 114 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0124-0221.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 402060010R;402060010R;402063793R;402063793R;402064151R;402064151R;402065585R;402067816R;402067902R;402067902R;402069741R;402069741R;402060010R;4020600Q0L;4020600Q1B;4020600Q2M |
| Висота | 44 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2014, 2025, 2020, 2010, 2023, 2013, 2012, 2022, 2017, 2021, 2019, 2018, 2009, 2024, 2007, 2008, 2011, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Fluence, Megane, Juke, Terrano, Laguna, Duster, Kangoo |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |