3 017 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0116-0121.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 2E0615601A;9064230012;9104230000;910423000007;9104230100;910423010007;A9064230012;A9104230000;A910423000007;A9104230100;A910423010007;9064230000;9064230012 |
| Висота | 71 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2014, 2025, 2020, 2010, 2023, 2013, 2012, 2022, 2017, 2021, 2019, 2018, 2006, 2009, 2024, 2007, 2008, 2011, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Товщина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |