3 062 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0116-0124.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1607880480;1607880480;1607880480;1607880480;1673602180;1673602180;1673602180;1673602180;4246Y7;4246Y9;424930;424931;4249K7;4249K7;4249L0;4249L0;46833806;51740245;51749274;51848616;51848617 |
| Висота | 82 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2004, 2003, 2014, 2001, 1999, 2025, 1997, 1994, 2020, 2013, 2010, 2023, 2002, 2012, 2022, 2017, 2021, 2019, 1996, 1998, 2005, 2018, 2006, 2009, 2024, 2000, 2007, 1995, 2008, 2011, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Fiat, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Boxer, Movano, Ducato |
| Товщина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 118 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |