3 317 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0111-0145.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1379931;1385590;1405500;1864280;1892357;1892358;2111254;6G912A315BA;6G912A315BB;LR027123;MEDG9J2A315BD;MEE1GJ2A315BB;MEGG9J2A315AA |
| Висота | 50.8 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2012, 2018, 2014, 2017, 2008, 2011, 2019, 2015, 2006, 2010, 2009, 2013, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Range Rover Evoque, Mondeo, Kuga, Range Rover, Focus |
| Товщина | 10.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |