3 192 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0125-0162.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1223664;1223666;1253964;1253965;1323560;1373370;1469083;1500152;1520297;1797226;1829606;274510;31262719;31341643;31362412;31381375;31400817;31400937;31400941;31471749;31471834;DV611125DA;DV611125EA |
| Висота | 48.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2004, 2003, 2014, 2025, 2020, 2010, 2013, 2023, 2012, 2022, 2017, 2021, 2019, 2005, 2018, 2006, 2009, 2024, 2007, 2008, 2011, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo |
| Сумісність з моделлю | C-Max, V40, S40, C30, V50, C70, Transit, Kuga, Focus |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |