2 651 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0123-0113.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1523795;1535924;1546835;1679853;2017682;8V511125AC;8V511125AD;G1B51125AA |
| Висота | 43.8 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2012, 2018, 2022, 2014, 2017, 2008, 2011, 2021, 2019, 2015, 2025, 2010, 2023, 2009, 2020, 2013, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Товщина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |