2 864 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0122-0239.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 34116764629;34116792215;34116854996 |
| Висота | 73.3 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2016, 2012, 2004, 2018, 2014, 2017, 2008, 2011, 2021, 2019, 2015, 2006, 2010, 2009, 2020, 2013, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |