4 561 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7349.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 34206885600;34206885600 |
| Висота внутрішньої накладки | 60.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2025, 2022, 2023, 2021, 2018, 2020, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW, Mini |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.3 мм |
| Ширина | 122.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |