3 159 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-4857.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 440600866R;440600941R;440606011R;440608697R;4421289;4421289;95507110;95507110 |
| Висота | 62.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2017, 2025, 2016, 2013, 2012, 2011, 2015, 2022, 2023, 2021, 2018, 2014, 2020, 2024, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Товщина | 18.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 163.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |