
2 810 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5741.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 43022S9A010;43022S9AE00;43022TL0G50;43022TL0G51;43022TL0G52 |
| Висота | 47.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2008, 2003, 2011, 2006, 2002, 2014, 2024, 2010, 2025, 2015, 2005, 2007, 2013, 2012, 2022, 2023, 2021, 2018, 2009, 2019, 2016, 2004, 2001, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, CR-V |
| Товщина | 15.6 мм |
| Ширина | 88.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |