6 698 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-2654.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 5WA698151B;5WA698151M;5WA698151R |
| Висота | 78.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2025, 2022, 2023, 2021, 2020, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf, A3 |
| Товщина | 18.2 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |