
3 442 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7353.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1647853080;1647853080;1647853080;1647853080;1678168580;1678168580;1678168580;1678168580;93488643;93488643;93488643;93488643;SU001A8946;SU001A8946;SU001B3589;SU001B3589 |
| Висота | 61.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2025, 2022, 2023, 2021, 2018, 2020, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Opel, Citroen, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Combo, Berlingo, Partner |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 155.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |