
4 943 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-2795.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 34106863292;34106863292;34106884263;34106884263;34116860016;34116860016 |
| Висота внутрішньої накладки | 53.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 65.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2017, 2025, 2016, 2013, 2015, 2022, 2023, 2021, 2018, 2014, 2020, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW, Mini |
| Товщина | 17.6 мм |
| Ширина | 131.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |