3 177 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5538.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | D10604KJ1A;D1MFM4KJ1J;D10604JA0A;D10604KJ1A;D1MFM4KJ1J |
| Висота | 54.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2017, 2025, 2016, 2015, 2022, 2023, 2021, 2018, 2014, 2020, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Navara |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 165.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |