| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-2645.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | BAY02623ZA;BAY02643ZA;D2Y12643Z |
| Висота | 43.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2017, 2025, 2016, 2013, 2015, 2022, 2023, 2021, 2018, 2014, 2020, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | #3, 3 |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 104 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |