665 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.A51.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 04C129620A |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 217 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2019, 2015, 2023, 2017, 2025, 2018, 2016, 2021, 2022, 2014, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Leon, Touran, A1, A3, Rapid, Golf, Polo, Caddy, Ibiza, Fabia, Toledo, Octavia |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |