463 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.C71.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 1378078R00;SA9102 |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 249 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2019, 2023, 2025, 2018, 2021, 2022, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Jimny |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 214 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |